SEO просування

Просування сайту в Google ТОП-10

Замовте SEO просування сайту в ТОП-10 Google, щоб зайняти верхні позиції в пошуковій видачі в Харкові.

hero image
shape image
shape image
shape image
shape image
shape image

Бажаєте зробити просування сайту в Google?

Деякі проекти вже отримують трафік з Google пошуку!

Вартість просування сайту

Ціна на SEO-просування залежить від поставлених цілей та термінів їх досягнення.

Оптимізація сайту

невеликий сайт від 5000 грн/пос.

корпоративний сайт від 10000 грн/пос.

інтернет-магазин від 15000 грн/пос.

Просування сайту

невеликий сайт від 5000 грн/міс.

корпоративний сайт від 10000 грн/міс.

інтернет-магазин від 15000 грн/міс.

SEO-Аналіз

сайт-візитка 1000 грн/пос.

корпоративний сайт 2000 грн/пос.

інтернет-магазин 3000 грн/пос.

Замовити просування сайту

Займаюся просуванням сайтів як нових інтернет-ресурсів, так і тих, розкруткою яких вже займалися до мене.

Послуги SEO-просування

SEO-просування включає комплекс заходів, спрямованих на зростання позицій сайту в пошуковій системі Google і відповідно збільшення трафіку веб-ресурсу.

SEO-аудит

Перевірка показників, що впливають на позицію сайту у пошуковій видачі

SEO-просування

Робота спрямована на збільшення трафіку із пошукових систем

Крауд-маркетинг

Розміщення рекомендацій на форумах та блогах, коментарів до продукту

Збір семантики

Список ключових слів розподілених за смисловими групами

Оптимизація сайту

Комплекс заходів спрямованих на підвищення позицій сайту за певними запитами

Розробка сайтів

Створення сайтів та інтернет-магазинів на CMS конструкторах

Віталій Сторожев

SEO спеціаліст

У Вашій ніші вже напевно є сильні гравці, які серйозно підходять до питання просування в мережі. Я ретельно проаналізую їх методи та результати.

Усунення дублів, опрацювання метаданих, розміщення оптимізованих текстів, карти сайту, робота з внутрішніми посиланнями, редиректами, канонічними сторінками та багато інших робіт для підвищення якості ресурсу в очах роботів пошукових систем.

Налаштування текстових та графічних оголошень, які відображаються в результатах пошукової видачі та сторонніх сайтах контекстно-медійної мережі (КМС).

Коректна прив’язка до регіону, налаштування мовних версій, параметрів URL, координація сканування сторінок сайту, рекомендації щодо зручності перегляду на мобільних пристроях та інші роботи, необхідні для правильного індексування сайту пошуковими системами.

Підбираю майданчики для розміщення зворотних посилань на Ваш проект, аналізую масу посилань конкурентів і будую власну посилальну стратегію. Розробляю унікальний анкор лист для найбільш природного профілю профілю.

Розміщую посилання на Ваш сайт у соціальних мережах та на тематичних форумах.

Відповідно до стратегії просування проекту, розробляю технічне завдання для копірайтера з графіком розміщення статей.

Безкоштовна консультація для бізнесу

Комплексне SEO-просування

SEO просування сайту – це комплекс заходів, спрямований на те, щоб зробити ваш сайт привабливішим в очах пошукових систем. Мета пошукового просування – показ сайту на перших позиціях у результатах органічного пошуку.

Чим вище сайт знаходиться в результатах видачі за цільовими запитами, тим більше трафіку на вашому сайті відповідно більше потенційних клієнтів для компанії.

Коли сайт буде у ТОП?

Етапи просування сайту

Терміни просування варіюються кожного проекту і залежить від багатьох чинників. Залишіть заявку, щоб отримати індивідуальний прогноз.

Аналіз ніші, технічна оптимізація, настроювання інструментів вебмайстра.

СЕО-оптимізація сторінок сайту, розміщення текстів, закупівля крауд-посилань.

Перші запити сайту з’явилися на перших сторінках пошукової мережі. Реалізація контент-плану.

У топ виходять середньочастотні запити. Збільшення ваги сайту.

Що таке SEO?

SEO (Search Engine Optimization) – це комплекс дій із зовнішньої та внутрішньої оптимізації, необхідний для покращення позицій сайту у видачі пошукових систем, тобто підвищення його видимості для цільової аудиторії.

Перелік робіт з SEO просування

Внутрішня оптимізація

Комплексний аналіз сайту, складання семантичного ядра, розробка структури сайту, технічна СЕО-оптимізація сайту, пошук та виправлення технічних помилок, якщо такі є, складання стратегії просування відповідно до ніші бізнесу та вимог пошукових систем.

Зовнішня оптимізація

Аналіз конкурентів та визначення конкурентоспроможності ресурсу, нарощування зовнішньої посилальної маси сайту, аудит поточної посилальної маси, розподіл посилальної ваги між сторінками, складання стратегії розміщення посилань на зовнішніх ресурсах, підбір тематичних та якісних донорів, публікація контенту з посиланнями. Для зовнішньої оптимізації використовуємо лише безпечні методи:  лінкбілдинг, крауд-маркетинг, розміщення посилань у соцмережах

Оптимізація контенту

Підвищення унікальності, читабельності та релевантності текстів, зображень та відео, візуальне форматування текстів, складання та впровадження мета-тегів. Створюємо якісний та корисний для цільової аудиторії контент.

Якісне SEO-просування

Правильно підібрані пошукові запити та унікальний контент на сайті дозволяють ефективно виводити проекти у ТОП видачі Google. Згідно зі статистикою, сайти, які перебувають у першій десятці, сумарно отримують до 95% усіх відвідувань порівняно з проектами, що знаходяться на нижчих позиціях.

Позитивна динаміка зростання трафіку та позицій в органічній пошуковій видачі забезпечить вам вихід у ТОП-5, що дозволить вам отримати більше потенційних клієнтів та збільшити прибуток компанії.

Бажаєте оптимізувати свій сайт?

Тут Ви можете замовити послугу SEO-оптимізації та просування свого сайту у пошуковій системі за прийнятною ціною! Ви отримаєте комплексний підхід та прозору співпрацю. У рамках первинної консультації я підберу оптимальне рішення для просування вашого проекту. Результат пошукової оптимізації стане відчутним протягом 2-3 місяців від початку оптимізації веб-ресурсу.

Навіщо потрібно SEO-просування сайту

Насамперед, SEO-просування сайтів сприяє залученню якісного трафіку на сайт із подальшим збільшенням доходів.

4. покращується поведінка користувачів на сайті;
5. створюється додатковий канал продаж;
6. зростає впізнаваність бренду в Інтернеті;
7. сайт відповідає вимогам пошуковика та потребам цільової аудиторії.

4. покращується поведінка користувачів на сайті;
5. створюється додатковий канал продаж;
6. зростає впізнаваність бренду в Інтернеті;
7. сайт відповідає вимогам пошуковика та потребам цільової аудиторії.

Комплексне просування сайту у Харкові

Саме із внутрішньої SEO-оптимізації починається розкрутка сайту. Під внутрішньою оптимізацією розуміється процес, який безпосередньо пов’язаний із зміною змісту самого сайту. На цьому етапі складається семантичне ядро, вибираються релевантні ключові запити, пишеться унікальний оптимізований під запит контент і вибираються сторінки просування. Робиться перелінковка сайту, прописуються тайтли та дескрипшини. Насамперед ми проводимо оптимізацію коду, текстового наповнення, графіки та дизайну під вимоги пошукових систем.

Також на сьогоднішній день дуже важливо, щоб сайт коректно відображався на будь-якому пристрої. Тобто дизайн будь-якого сучасного сайту має бути адаптивним. І лише після цього можна переходити до другого етапу пошукового просування.

Після закінчення внутрішньої оптимізації можна розпочинати розкрутку сайту. Мета зовнішньої оптимізації є комплексом SEO-робіт з пошуковими системами, різними тематично сайтами, з метою розкрутки сайту за конкретними запитами та збільшення його рейтингу. Далі відбуватиметься робота над зовнішніми посиланнями, які допоможуть розкрутити сайт по Харкову та іншим вибраним регіонам. Пошукові системи приділяють велику увагу кількості та якості сайтів, які посилаються на Ваш ресурс, і чим більше сайтів з хорошими донорськими даними, тим більше значущості матиме Ваша сторінка, що просувається в порівнянні з іншими конкурентами.

Шляхом аналізу пошукових запитів та існуючих позицій попередньо необхідно скласти семантичне ядро, прикладом при просуванні сайтів Харків. Адже саме відповідно до складеного семантичного ядра необхідно будувати посилання будь-якого веб-сайту.