Продвижение сайта

услуги по продвижению сайтов в ТОП-10 поисковой системы

Аудит сайта

от 2000 грн/усл.

Оптимизация

от 5000 грн/усл.

Продвижение

от 5000 грн/мес.

Сбор семантики

Оптимизация сайта

Крауд-маркетинг

Услуги специалиста

У Вашій ніші вже напевно є сильні гравці, які серйозно підходять до питання просування в мережі. Я ретельно проаналізую їх методи та результати.

Усунення дублів, опрацювання метаданих, розміщення оптимізованих текстів, карти сайту, робота з внутрішніми посиланнями, редиректами, канонічними сторінками та багато інших робіт для підвищення якості ресурсу в очах роботів пошукових систем.

Налаштування текстових та графічних оголошень, які відображаються в результатах пошукової видачі та сторонніх сайтах контекстно-медійної мережі (КМС).

Коректна прив’язка до регіону, налаштування мовних версій, параметрів URL, координація сканування сторінок сайту, рекомендації щодо зручності перегляду на мобільних пристроях та інші роботи, необхідні для правильного індексування сайту пошуковими системами.

Підбираю майданчики для розміщення зворотних посилань на Ваш проект, аналізую масу посилань конкурентів і будую власну посилальну стратегію. Розробляю унікальний анкор лист для найбільш природного профілю профілю.

Розміщую посилання на Ваш сайт у соціальних мережах та на тематичних форумах.

Відповідно до стратегії просування проекту, розробляю технічне завдання для копірайтера з графіком розміщення статей.

Сроки SEO продвижения

Сроки продвижения варьируются для каждого проекта и зависят от многих факторов. Оставьте заявку, чтобы получить индивидуальный прогноз.

Анализ ниши, техническая оптимизация, настройка инструментов вебмастера.

СЕО-оптимизация страниц сайта, размещение текстов, закупка крауд-ссылок.

Первые запросы сайта появились на первых страницах в поисковой сети. Реализация контент-плана.

В топ выходят среднечастотные запросы. Увеличение ссылочного веса сайта.

SEO продвижение сайта — это комплекс мер, направленный на то, чтобы сделать ваш сайт более привлекательным в глазах поисковых систем. Цель поискового продвижения — показ сайта на первых позициях в результатах органического поиска.

Чем выше сайт находится в результатах выдачи по целевым запросам, тем больше трафика на вашем сайте, соответственно больше потенциальных клиентов для компании.