Створення сайту
“під ключ”

Ви отримаєте хостинг із встановленою CMS, налаштованою темою та необхідними для роботи плагінами. Не потрібно налаштовувати, програмувати, просто додайте свою інформацію та отримайте готовий сайт “під ключ”.

Послуги WEB-розробника

Пропоную увесь комплекс веб-розробки від стадії створення проекту до його просування та супроводу.

Аналіз ніши

Складання ТЗ

Выбір шаблону

Налаштування

Запуск проекту

Замовити сайт на WordPress

WordPress — система управління вмістом сайту, що вільно розповсюджується, з відкритим вихідним кодом; написана на PHP; сервер бази даних – MySQL. Сфера застосування – від блогів до досить складних ресурсів новин.

Таріфи:
Лендінг від 5000 грн
Корпоративний сайт від 10000 грн
Інтернет-магазин від 15000 грн

Інтернет-магазин на Opencart

Opencart – PHP інтернет-магазин для електронної комерції, легко оптимізувати під пошукові системи, гарні та якісні шаблони, безліч модулів для зручної роботи з товаром.

Таріфи:
Малий ІМ від 10000 грн
Середній ІМ від 15000 грн
Великий ІМ від 20000 грн

Процес розробки веб-сайту

Великий вибір тематичних дизайнів та шаблонів, не потрібно програмувати html, додаємо Вашу інформацію та отримуємо готовий сайт.

Обираємо CMS! Wordpress або Opencart
Обидві системи призначені для створення повноцінних проектів із широким функціоналом. Ці CMS добре індексуються та просуваються в пошукових системах. Можна зробити лендинг, бізнес-сторінку, корпоративний сайт чи інтернет-магазин.
Налаштовуємо сайт, модулі та плагінів
Після налаштування домену та хостингу, вибираємо дизайн-шаблон для майбутнього сайту, після встановлюються SEO-модулі та плагіни для ефективної роботи з сайтом.
Наповнення сайту та юзабіліті
Наповнюємо сайт якісним контентом! Тести будуть унікальними та оптимізовані під пошукові запити. Графічний контент, юзабіліті сайту для досягнення високого фактора поведінки.
Підключення метрик та служб
Підключення інструментів аналітики допоможе відслідковувати важливі показники, що впливають на просування сайту у пошуковій системі.