Веб-розробник

Послуги WEB розробника

Фахівець із веб-розробки сайтів, лендингів та інтернет-магазинів на CMS конструкторах.
Працюю віддалено по всій Україні

hero image
shape image
shape image
shape image
shape image
shape image

Віталій Сторожев

Приватний веб-розробник

Послуги фахівеця із веб-розробки сайтів.

Аналізую ринок, знайомлюсь із вашим бізнесом. Виявляє особливості та основні “болі” Вашої галузі для складання плану створення максимально продуктивного веб-сайту.

Розробка технічного завдання для виконавців, продумування основних функцій сайту та опис усіх етапів робіт.

Налаштування дизайну-шаблону для теми сайту з урахуванням поставлених завдань. Я продумаю всі необхідні функції та фішки для майбутнього веб-сайту.

Встановлення “движка” на хостинг, налаштування шаблону теми на CMS, встановлення необхідних плагінів та модулів.

Пошук помилок, аналіз роботи сайту при високих навантаженнях та вірусних атаках, перевірка відображення сайту у різних брузерах та системах.

Наповнення сайту контентом та запуск проекту. Це тільки початок, далі йде етап розкуртки, реклами та СЕО просування веб-сайту.

Пропоную комплексні рішення, що включають встановлення CMS, налаштування сайту та необхідних плагінів та модулів.

Тарифи

Корпоративний сайт

Розробка від 15000 грн/пос.

Строк виконання від 10 днів

Інтернет-магазин

Розробка від 20000 грн/пос.

Термін виконання – від 14 днів

Лендінг

Розробка від 8000 грн/пос.

Строк виконання до 7 днів

Спеціаліст з веб-розробки сайтів

Веб-розробка сайтів – це одна з головних моїх спеціалізацій як веб-розробника, я люблю свою роботу і намагаюся робити кожну роботу краще, використовуючи набутий досвід та знання.

Я можу запропонувати Вам різні рішення: розробку веб-сайтів, сайтів візиток, корпоративних сайтів, landing page та інтернет-магазинів. Індивідуально підходжу до кожної роботи, все залежить від Ваших цілей, часто потрібний просто сайт-візитка або невеликий лендинг для невеликих цілей, я готовий гарантувати Вам професійну роботу.

Для максимально ефективного результату я аналізую ваших конкурентів, щоб створити сайт краще, ніж у них і дати вам перевагу в Інтернеті. Для розробки функціонального сайту, я можу також запропонувати Вам: написання унікального контенту для сайту, оптимізацію та багато іншого. Замовте розробку сайту у мене.

Розробка інтернет магазину, лендингу, сайту-візитки, корпоративного сайту чи сайту порталу, ось серед чого Вам належить зробити вибір, ми всі обговоримо і я запропоную Вам сайт, який на 100% виконає своє завдання.