Консультація

Консультація інтернет маркетолога

Консультую на тему інтернет-просування та реклами для власників малого та середнього бізнесу в Україні.
Безкоштовна телефонна консультація!

hero image
shape image
shape image
shape image
shape image
shape image

Замовити консультацію онлайн та офлайн

Якщо хочете більш детально обговорити свій проект, ми можемо домовитися про зустріч у Харкові.
Вартість консультації – 500 грн / 2 години.

Вивчу конкурентну ситуацію у пошуковій системі за Вашою тематикою. Запропоную своє бачення майбутнього проекту. Складу детальний план роботи, де кожен етап буде максимально економічно обґрунтований.

Якщо Ви хочете розкрутити свій сайт самостійно, замовте консультацію. Якщо Ви чітко виконуватимете всі мої рекомендації, то Ваш сайт зайде в ТОП

Не кожен спосіб реклами в інтернеті підходить для Вашої ніші. Я допоможу Вам вибрати інструмент для ефективної рекламної компанії, яка максимально працюватиме за Вашою цільовою аудиторією.

В Вашей нише уже наверняка есть сильные игроки, серьезно подходящие к вопросу продвижения в сети. Я тщательно проанализирую их методы и покажу Вам, как они добились таких высоких результатов.

Тільки якісний сайт зможе просунутися у пошуковій системі та принести Вам трафік. Я дам Вам рекомендації: який вибрати “движок” сайту, як правильно організувати кореневу структуру каталогів, яким контентом наповнити сайт, які встановити модулі та плагіни тощо.

Яку вибрати CMS, WordPress чи Opencart? Обидві системи CMS призначені для повноцінних проектів з широким функціоналом (не плутайте з конструкторами типу Tilda, Wix). Сайти на WordPress та Opencart добре просуваються в пошукових системах. Платформа WordPress добре підходить для створення лендингів та корпоративних сайтів, а Opencart для створення інтернет-магазинів із великою базою категорій та товарів.

Просування сайту починається з усунення технічних помилок, що перешкоджають його індексації. Далі необхідно зробити SEO-оптимізацію сторінок сайту під пошукові запити та почати нарощувати посилальну вагу посадкових сторінок.

Наповнювати сайт необхідно лише якісним контентом. Тексти мають бути унікальними та містити ключові фрази (пошукові запити). Контент повинен бути грамотно розподілений сторінками, щоб він створював правильний “поведінковий фактор”.

13

Роки досвіду

14

Проетів у портфоліо

4

Google сетрифікати

+50

Задоволених клієнтів

Консультація веб-маркетолога для бізнесу

Якщо у вас є ідея для бізнесу, але ви не знаєте, що потрібне для її реалізації; якщо у вас вже є бізнес і ви хочете його розвивати та масштабувати – тоді замовляйте консультацію інтернет-маркетолога

Створю фундамент для вашого бізнесу: + проаналізую нішу, аудиторію, конкурентів; + спрогнозую перспективність, прибутковість та ризики; + допоможу розрахувати бюджет на запуск та просування бізнесу. Також допоможу скласти план просування проекту.
Ви знатимете, якими сервісами та інструментами необхідно користуватися для більш ефективного ведення бізнесу. Після консультації ви розумітимете, в яких умовах стартуєте, куди прагнете і як досягти бізнес-цілей. У вас буде список рекомендацій, рішень та відповідей, а також інструкції щодо їх впровадження.

Навіщо потрібна консультація інтернет-маркетолога?

Одна із затребуваних моїх послуг – консультація інтернет-маркетолога. Основні напрямки консультацій - це методи просування в інтернеті для малого та середнього бізнесу.

Ви хочете визначити, чи потрібна взагалі інтернет-реклама вашому проекту чи бізнесу. І якщо потрібна, то якась.

Зростання показників онлайн-бізнесу припинилося і ви відчуваєте, що «тупцюєте на місці».

Чи потребує ваш бізнес просування, і якщо так, то які види реклами краще використовувати у вашому випадку

Розроблену стратегію, яка залучить вашу цільову аудиторію та гарантує зростання продажів

Розуміння, чи можливо за допомогою інтернет-маркетингу вирішити ваші бізнес-завдання

Робочі інструменти із залучення нових клієнтів у бізнес