Консультація

✓ безкоштовно за телефоном

✓ під час зустрічі у Харкові

Якщо хочете обговорити свій проект докладніше, ми можемо домовитись про зустріч.
Вартість консультації – 500 грн/година

Яка стратегія просування Вашого проекту?
Вивчу конкурентну ситуацію у пошуковій системі за Вашою тематикою. Запропоную своє бачення майбутнього проекту. Складу детальний план роботи, де кожен етап буде максимально економічно обґрунтований.
Як розкрутити свій сайт?
Якщо Ви бажаєте розкрутити свій сайт самостійно, замовте у мене консультацію. Якщо Ви чітко виконуватимете всі мої рекомендації, то Ваш сайт зайде в ТОП.
Яка реклама дає результат?
Не кожен спосіб реклами в інтернеті підходить для Вашої ніші. Я допоможу Вам вибрати інструмент для ефективної рекламної компанії, яка максимально працюватиме за Вашою цільовою аудиторією.
Яка стратегія конкурентів?
У Вашій ніші вже напевно є сильні гравці, які серйозно підходять до питання просування в мережі. Я ретельно проаналізую їх методи та покажу Вам, як вони досягли таких високих результатів.
Як зробити сайт для ТОП у Google?
Тільки якісний сайт зможе просунутися у пошуковій системі та принести Вам трафік. Я дам Вам рекомендації: який вибрати "рух" сайту, як правильно організувати кореневу структуру каталогів, яким контентом наповнити сайт, які встановити модулі та плагіни і так далі.
Який "двигун" вибрати для сайту?
Яку вибрати CMS, Wordpress чи Opencart? Обидві системи CMS призначені для повноцінних проектів з широким функціоналом (не плутайте з конструкторами типу Tilda, Wix). Сайти на Wordpress та Opencart добре просуваються у пошукових системах. Платформа Wordpress добре підходить для створення лендингів та корпоративних сайтів, а Opencart для створення інтернет-магазинів із великою базою категорій та товарів.
З чого розпочати просування сайту?
Просування сайту починається з усунення технічних помилок, що перешкоджають його індексації. Далі необхідно зробити SEO-оптимізацію сторінок сайту під пошукові запити та почати нарощувати посилену вагу посадкових сторінок.
Що таке "правильний" контент?
Наповнювати сайт необхідно лише якісним контентом. Тексти мають бути унікальними та містити ключові фрази (пошукові запити). Контент повинен бути грамотно розподілений на сторінках, щоб він створював правильний "поведінковий фактор".