Аналіз сайту

Замовити SEO
аналіз сайту

Знайду помилки та причини які перешкоджають зростанню позицій сайту в пошуковій видачі.

hero image
shape image
shape image
shape image
shape image
shape image

SEO аудит

Зроблю повний аналіз Вашого сайту

SEO-аудит – це детальна перевірка вашого проекту на відсутність технічних помилок та відповідність вимогам Google.

Що входить у SEO аудит?

1. Аналіз технічного стану ресурсу

У процесі роботи будь-який сайт «обростає» технічними помилками: неправильно налаштовані редиректи, дублювання сторінок, некоректне відпрацювання сторінок помилок, проблеми з формуванням людино-зрозумілих URL-адрес, повільна швидкість завантаження та багато іншого. Часто ці помилки виникають через особливості CMS-систем, банальної неуважності чи незнання.

В рамках аудиту сайту я перевірю технічне SEO, знайду всі зони ризику, дам детальні та зрозумілі інструкції щодо виправлення знайдених помилок.

2. Відповідність структури сайту пошуковому попиту

Структура – це розмітка та зв’язування сторінок сайту. Вона впливає на індексацію ресурсу пошуковими роботами та ранжування сторінок за релевантними запитами. Дуже часто зустрічаються помилки з об’єднанням різних категорій в одну, неправильно налаштованими сторінками фільтрів, каталогізацією ресурсу, що не відповідає попиту потенційних клієнтів.

Провівши пошуковий аудит я виявлю всі подібні помилки, дам рекомендації щодо виправлення та розширення структури сайту.

3. Пошук точок зростання органічного трафіку

Якщо вам здається, що ви зробили максимум з точки зору SEO-оптимізації сайту і ви не знаєте, як нарощувати органічний трафік, то SEO аналіз сайту допоможе вам знайти нові точки зростання і стане планом дій для покращення результатів.

4. Перевірка поточних підрядників або внутрішньої команди з SEO

Якщо ви співпрацюєте з агентством з просування сайту, то SEO-аудит допоможе перевірити вашого підрядника щодо якості послуг, що надаються.

Якщо ж у вас внутрішня команда або співробітник, аудит допоможе поглянути на сайт з боку і знайти нові точки зростання для проекту.

    Напишите мне